Sesja ciążowa | Guga Studio | Opole Ozimek opolskie

Sesja ciążowa

Jak się przygotować do sesji ciążowej?

 

Ciąża to niesamowity i niezwykły czas w życiu każdej kobiety. To wtedy rozwija się w Tobie mały skarb, wyczekiwany i wytęskniony. Czas, w którym tworzy się Wasza rodzina.

 

Sesję ciążową zaleca się wykonywać w okresie 7-8 miesiąca ciąży. Mama wtedy wygląda najlepiej. Kolejne miesiące to często walka z opuchlizną, mniej siły na poruszania się, spacerowanie, a co dopiero pozowanie do zdjęć. Jednak nie zawsze tak musi być, bo przecież są mamy, które do samego końca czują się doskonale i są pełne energii. Dlatego tylko od Was zależy, kiedy będziecie chciały się umówić na zdjęcia.

Jak zawsze do każdych zdjęć, warto przygotować się odpowiednio. Podstawa to piękny makijaż, dopasowany do Waszej urody i stylu sesji. W razie potrzeby polecamy nasze sprawdzone makijażystki (Anna Malik, Anna Pietrzak lub Kasia Ebiś), które mogą zadbać o to byście wyglądały przepięknie. Nie można zapomnieć też o fryzurze. Świetnie sprawdzają się włosy rozpuszczone, lekkie loki, fryzury objętościowe, ale najważniejsze byście czuły się komfortowo w tym, jak wyglądacie. To Wy jesteście bohaterkami i Wy jesteście najważniejsze, bo to będą Wasze zdjęcia.

Na sesji ciążowej staramy się podkreślić piękno, charakter i kobiecość przyszłej mamy. Posiadamy kilka modeli sukienek ciążowych, w których poczujecie się wygodnie i pięknie, wszystkie są do Waszej dyspozycji. Polecamy też zabrać bieliznę do zmysłowych, klimatycznych fotografii, własnej ulubionej sukienki, długiego rozpinany sweterka, czy grubych zakolanówek, a może po prostu zrobimy zdjęcia saute?  

W trakcie sesji będzie czas na to, by przebrać kilka razy, stworzymy w ten spodów różnorodne kadry, w różnym klimacie. To z nich wybierzecie później swoje najpiękniejsze ujęcia. Do wspólnych zdjęć warto zaplanować jedną białą lub jasną wersję ubrań dla wszystkich. Jeśli na sesji będzie tata, należy zaplanować i dla niego pasujące do klimatu sesji ubrania. Podobnie z dziećmi. Prosimy bardzo o wcześniejszą informację, kto będzie z nami w czasie zdjęć. Jeśli sesja ciążowa odbywa się w plenerze, warto dobrać garderobę do Waszego stylu bycia oraz do pory roku.

Bardzo fajnie sprawdzają się też dodatki typu smoczek, zdjęcie USG, buciki, skarpetki dziecka, jego przyszłe zabawki, klocki aby ułożyć imię. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Studio Guga  / Ozimek, Opole, opolskie  |    tel. 785 772 462    |     info@studio-guga.pl