Sesja rodzinna | Guga Studio | Opole Ozimek opolskie

Sesja rodzinna

Jak się przygotować do sesji

Każda sesja zdjęciowa to wyjątkowe i ważne wydarzenie.  Nikt nie robi takich sesji kilka razy w roku, więc lepiej jest przygotować się odpowiednio do niej wcześniej. Bardzo ważne jest to, jak się ubierzecie. Odradzamy ubrania z napisami, zdjęciami, kolorowymi nadrukami itd. Ponadczasowe okazują się ubrania w kolorach białym lub czarnym, ale nie jest to wymóg konieczny. Dobrze sprawdzają się też pastelowe kolory, śliczne sukienki i spódniczki, a dla chłopaka elegancka koszula z muchą lub szelkami. Panie niech nie zapomną o makijażu i odpowiedniej fryzurze. Czasem robimy ujęcia, na których widać dłonie, więc one też niech są zadbane. Jeśli zdjęcia mają robić wrażenie, to każda z tych rzeczy jest istotna. 

Mniejsze dzieci najlepiej nakarmić przed sesją, a jeśli jeszcze śpią w ciągu dnia, to należy je położyć, aby się zdrzemnęły przed sesją. I obowiązkowo muszą być zdrowe. Jeśli dziecko nie pozowało wcześniej to dobrze jest opowiedzieć co będziemy robić, a w niektórych przypadkach obiecać małą nagrodę za grzeczny udział w sesji. To zawsze działa :)

Sesja rodzinna w studio trwa zazwyczaj około godziny, chyba że robimy ją w plenerze. Wtedy zależnie od lokalizacji może potrwać dłużej. W trakcie każdej sesji pomagamy w pozowaniu, podpowiadamy, jak się ustawić, tak aby efekt końcowy był znakomity. Zazwyczaj na sesji wykorzystujemy 2 lub 3 różne stylizacje, różne ustawienia, różne kadry. Robimy zdjęcia wszystkim razem i każdemu z osobna. Efekt końcowy będziecie mogli zobaczyć w specjalnie dla Was przygotowanej galerii, gdzie wybierzecie ostatecznie swoje ulubione i najlepsze ujęcia.

  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 Studio Guga  / Ozimek, Opole, opolskie  |    tel. 785 772 462    |     info@studio-guga.pl